RE/MAX Active – REALITNÍ MAKLÉŘ / MAKLÉŘKA PRAHA 8, nástup možný ihned

Zavedená realitní kancelář RE/MAX Active, Praha 8, hledá do svého menšího přátelského týmu zkušené i začínající makléře a makléřky!

Zkušené makléře uvítáme a nabídneme jim nadstandardní odměnu a podmínky (až 80% podíl na provizi), začátečníkům rádi pomůžeme dostat se mezi zkušené a úspěšné.

Realitní makléři po zapracování vydělávají zhruba 30 000 Kč až 60 000 Kč, ti nejlepší i více než 100 000 Kč měsíčně. Výše měsíčního výdělku je však zcela závislá na aktivitách, pracovním nasazení a obchodních výsledcích každého makléře.

RE/MAX Active je součástí nejúspěšnější světové sítě RE/MAX – společnost se 40 letou tradicí, působící ve více než 95 zemích světa. Možnost čerpaní ze zkušeností a know-how celosvětové realitní sítě REMAX.

Náplň práce:
  • zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
  • aktivní vyhledávání nemovitostí
  • vedení obchodních jednání s klienty, poradenská činnost
Hledáme:
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • samostatnost, spolehlivost
  • aktivní přístup k práci
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • časovou flexibilitu
  • čestnost a vysoký morální kredit
  • znalost PC
  • zkušenosti v oboru realit či obchodu – výhodou
  • trestní bezúhonnost
Nabízíme:
  • motivační provizní systém 50% až 80% (makléř si může stanovit sám podle jeho zkušeností)
  • provize z hypoték a úvěrů
  • provize za spolupráci na zakázkách z celé sítě RE/MAX
  • školení a vzdělávání v RE/MAX Akademii (možnost získání ISO certifikace)
  • koučing manažera pobočky, osobní přístup a podpora
  • zdarma tarif s neomezeným voláním v rámci ČR
  • inzerci na největších realitních serverech (automatický export nabídek)
  • vlastní realitní časopis
  • inzerce nemovitostí v celosvětové inzertní síti
  • databázi poptávajících klientů, online monitoring inzerce
  • částečné přidělování zakázek
  • vizitky a plachty
  • prvotřídní zázemí nejúspěšnější realitní společnosti na světě
  • administrativní podporu asistentky kanceláře
  • právní, marketingová a IT podpora
  • zázemí kanceláře včetně zasedací místnosti
  • vlastní on-line realitní software (i pro práci z domova)
  • vlastní hypoteční poradci
  • příjemné pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu
  • tvoříte si sami pracovní dobu
  • firemní automobil
  • spolupráce na ŽL
  • pracujete pro sebe, nikoli však sami

Vaše CV zasílejte na email: barbora.malkova@re-max.cz